SOHBET ODALARIMIZDA NELER YAPABİLİRSİNİZSoru : Üye Olmadan Sohbet Edilebilirmi ?

Cevap : Evet. Sitemiz Üyeliksiz Olarak Şifre İstemeden Sohbet Etmeye Müsaittir. Herhangi Bir Rumuz Alarak ( kurallar içerisinde )Hemen Sohbete Başlayabilirsiniz.Soru : Sohbet Siteni Güvenilirmidir ?

Cevap : Sohbet Sitemiz Yüzde Yüz Güvenilirdir. Hiçbir Bilginize Gerek Duymadan Sohbet Edebildiğiniz İçin Size Ait Çerez yada Herhangi Bir Veri Kayıt Altına Alınmamaktadır. Kullanıcılar Kendilerinin Dışında Hiç Bir Bilgiye Ulaşamazlar.Soru : Sohbet Etmek İçin Ne Yapmalıyım ?

Cevap : Öncelikle Rumuz Alarak Giriş Yaptığınızda Karşınıza Sohbet Odalarımız Gelecektir. Global Sohbet Kanallarımız # Olarak Belirtilen Ana Odalardır. Ortamda Sohbet Edenlere Uymak Sizin İçin En Kısa Yoldur. Sohbete Giriş Yaptığınızda Ortamın Atmosferine Göre Sizde Aklınızdaki Düşünceleri Paylaşabilir yada Oyun Kanallarımızda Beyin Jimlastiği Yaparak Kendize Zaman Ayırabilirsiniz.Soru : Şikayet Yada Öneri Sunabileceğim Ekip Varmı ?

Cevap : Sohbeti.ORG Olarak Tüm Kullanıcıların Öneri ve Şikayetlerini Önemsemekteyiz. Herhangi Bir Konuda Şikayetiniz Varsa #OperHELP Kanalımızda Destek Alabilirsiniz. Eğer Bu Konuda Yeteri Kadar Bilgiye Sahip Değilseniz Kanal Aop ( @ ) yada Soplarından ( & ) Yardım Alabilirsiniz.Soru : Yetkili Görevini Kötüye Kullanıyor ?

Cevap : Bu Durumda Bizlere Log Yani Kanıt Olabilecek Yazışmaları Sunabilirseniz Size En İvedi Şekilde Yardımcı Olabiliriz. Amacımız Seviyeli, Kaliteli Sohbet Odaları Olduğu İçin Hiç Kimse, Kimseden Üstün Görülemez Veyahut Tutulamaz Prensibi İlkemizdir.Soru : Hedef Kitleniz Nedir ?

Cevap : Belli Bir Hedef Kitlemiz Yoktur. Bizim İçin Sohbet Etmeyi Seven Genci, Yaşlısı Herkes Bize Kitle Olmaktadır. Lakin Sitemizde Yaş Sınırlaması Olduğundan 16 Yaş Altı Kullanıcılarımızı Sunucudan Uzaklaştırmaktayız. Ayrıca Sohbet Sitemiz Yurt İçinden Olduğu Kadar Yurt Dışındanda Ziyaretçilerimize Açıktır. Bu Hedef Kitlemizde Zaten Gurbetçi Türk Ziyaretçilerimiz Olmaktadır.Soru : Ben Yetkili Olabilirmiyim ?

Cevap : Bilgi ve Deneyiminize Bağlı Olarak Sohbet Ortamınıza Bakılarak Sizlerede Yetki Verilebilmektedir. Bu Konuda Kanal Yöneticisi Sizi Uygun Görmesi Halinde O Kanalda Aop-Sop Olabilirsiniz. Bilginizi Daha Fazla Artırmak İçinde Helper Kanallarımızda Soru Cevaplarak Bilgi Edinebilirsiniz. Daha Üstün Bir Yönetici Olmak İçinse Sunucu Kurallarına Uygun Olarak Seçilebilir yada Ücretli Olarak Yetki Edinebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi İçin #OperHelp Kanalımıza Gelebilirsiniz.Soru : Nick/Rumuz Şifrelenebilirmi ?

Cevap : Evet Sunucumuz Üzerinde Bir Çok Nick Şifreli Şekildedir. Nu Şekilde Size Ait Olan Bir Nicki Bir Başka Kullanıcı Asla Kullanamaz. Nick Şifreme Komutunu Kullanarak 10 Saniye İçinde Üye Olarak Sınırsız Şekilde Şifreli Kalabilirsiniz. (Sınırsız Giriş Hakkı )Soru : Nick Şifreleme Komutu Nedir ?

Cevap : /ns register şifre @Email Örnek Olarak : /ns register 123456 admin@sohbeti.org Olarak Üye Olabilirsiniz.Soru : Kanal Kuralları Varmıdır ?

Cevap : Evet Kanal Kuralları Sunucu Üzerinde Belirtilen Kurallardır. Bununla İlgili Kurallar Sayfamızı Okuyarak Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz. Yada Sohbet Odamızda /rules Yazarak Size Gelen Kuralları Okuyabilirsiniz.Soru : Sunucudan Tamamen Uzaklaştırma Alabilirmiyim ?

Cevap : Eğer Sohbet Odalarımızda İllegal yada Aşırı Derecede Agrasif Davranırsanız. Sunucudan Tamamen Uzaklaştırılırsınız. Süresiz Uzaklaştırma Durumunda Size Hiç Bir Şekilde Dönüş Yapılmamaktadır.Soru : Sohbet Odalarına Mobil Olarak Giriş Yapılıyormu ?

Cevap : Sohbeti.ORG %100 Mobil Sohbet Uyumludur. Her Model Akıllı Telefonlarınızdan Giriş Yapabilir ve Sohbet Edebilirsiniz. Ek Program İndirmenizede Gerek Olmadan Yapmanız Gereken Şey Mobil Sohbet Sayfamızı Ziyaret Etmenidir.Günün Sözü